piątek, 25 marca 2016

for the Love of NeRdS

Nerds
Hej! chce trochę wam opowiedzieć o Nerds!
Co to jest?
Nerds to cukierkowe kamyczki.
Gdzie można to dostać?
Można oczywiście to dostać za granicą
np.Stany Zjednoczone,Austria.
Także można zamówić to na stronie
internetowej np. Ebay, Allegro,
Scrummy, Coś słodkiego oraz
kuchnie świata.
Opakowanie:
Cukiereczki znajdują się
w kartonowym pudełeczku
w kształcie kwadratu.
Opakowanie jest dwu kolorowe.
po lewej stronie jest koloru
fioletowego, a po prawej jest w kolorze
różowym. Na obu tych kolorach jest napis
w kolorach: białym, zielonym i niebieskim
o nazwie for the Love of NeRdS.
Po stronie lewej na fioletowym kolorze
są narysowane różowe stworki, natomiast po prawej
stronie na różowym kolorze są fioletowe stworki.
Po bokach pudełeczka są dwa zamknięcia z napisem
Slide!, a na górze opakowania też mamy zamknięcie z napisem
To Share the Love Pull Tab Here.
Wszystko o smaku, itp.
Na fioletowej części znajduje się napis:
gotta-have grape i są to kamyczki o smaku winogronowy.
Po różowej stronie widnieje napis: seriously strawberry i
kamyczki są o smaku truskawkowym.
Winogronowe kuleczki smakują tak jak jedzenie z tych
zestawów z kracie popin cookin chociaż w tych zestawach
był intensywniejszy smak winogron.
Truskawkowy smak natomiast smakuje jak te truskawkowe
pudrowe cukierki, które jadło się w dzieciństwie.
Cukierki na wierzchu mają twardą skorupkę, a w środku
jest bardzo kwaśne. Konsystenję mają taką jak
kamyczki orzechowe.
Sposób jedzenia:
Można to ssać, gryźć i delektować się smakiem
oraz kwasić minę.
Opinia:
Moim zdaniem są to najlepsze cukierki.
Najbardziej smakuje mi smak winogronowy.
Na pewno ten produkt mogę jak najbardziej polecić!
Nerds to są malutkie, pyszne i urocze cukierki!
Koszt:
Koszt takiego jednego pudełeczka to
około 10-15zł
Myślę, że pomogłam!
Zachęcam do kupienia tego
produktu! :)

Papa!
Izabela <3































czwartek, 24 marca 2016

Milka Milchcreme

Milka Milchcreme
Hej! Chcę wam opowiedzieć trochę o produkcie z firmy Milka !
Co to jest?
Milchcreme to jajko z nadzieniem.
Gdzie można to dostać?
Dostać to można w supermarkecie np.
Tesco,Biedronka.
Opakowanie:
Opakowanie jest kartonowe w kształcie
kwadratu oraz jest koloru fioletowego.
W nim znajdują się cztery jajeczka
owinięte w folie w żółto-fioletowe łatki
i dwie łyżeczki plastikowe w kolorze
fioletowym.Wszystko jest takie malutkie
i urocze!
Wszystko o smaku, itp.
Produkt z firmy Milka to małe 
czekoladowe jajeczko z nadzieniem 
śmietankowym.Czekolada na wierzchu jest
mleczna, natomiast nadzienie jest lekko 
śmietankowe i puszyste.
Czekolada ma konsystencję jajeczka
również czekoladowego, tylko
bez nadzienia z Wedla.
Nadzienie ma natomiast konsystencję
masy śmietankowej z puszystą pianką.
Sposób jedzenia:
Można to jeść łyżeczką
dostarczoną do pudełka
i delektować się każdym kęsem.
Opinia:
Jak dla mnie jest to
najlepszy produkt z
firmy Milka.
Koszt:
Cena opakowania to
około 10-14zł
Myślę, że pomogłam!
:)
Smacznego jajka i wszystkiego
najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych
oraz mokrego Śmingusa-Dyngusa
Wszystkim Wam Życzę! 

Papatki!
Izabela <3







Taki obrazeczek żeby było świątecznie! :D

Nanobytes

Hej! Chciałabym wam opowiedzieć trochę o Nanobytes !
Co to jest?
Jest to guma rozpuszczalna o smaku truskawkowym.
Gdzie można to dostać?
Można to zdobyć oczywiście w Polsce w każdym
sklepie spożywczym oraz w Rossmannie.
Wszystko o smaku, itp.
Nanobytes jest o smaku truskawkowym jak już mówiłam.
Są to małe kuleczki w kolorze blado- różowym.
Na wierzchu ma twardą skorupkę, lecz w środku
jest bardzo miękka.
Konsystencję ma taką jak guma Mamba.
Sposób jedzenia:
Możecie jeść to po jednej kuleczce lub włożyć ze 4-5 kuleczek do buzi wtedy będzie się czuć intensywniejszy smak.

Można także to gryźć, ssać, żuć oraz delektować się smakiem
Opakowanie:
Opakowanie jest w kolorze różnych odcieni różów.
Na nim jest bardzo ładny napis Nanobytes.
Można też powiedzieć, że opakowanie jest fajne, bo ma zamknięcie więc bez obawy, że się wysypie można go włożyć do torebki, plecaka.
Opinia:
Moim zdaniem jest to bardzo dobra guma rozpuszczalna.
Lubie też gumę za to, że nie smakuje sztuczną truskawką.
Także, że jest lekko kwaśna.
Koszt:
Guma kosztuje około 3-4żł                                                                      Myślę, że pomogłam!
Zachęcam do kupowania!

Jeżeli chcecie więcej takich wpisów to 
napiszcie w komentarzu :) <3


Bardzo będzie mi  miło jak za subskrybujesz mój post ;)



Do zobaczenia!
Izabela <3